SRKiS Danpol Knopin

Barwy

Strony internetowe

Opis klubu dodany przez:

Klub Sportowy w Knopinie powstał w 1971 roku i występował w rozgrywkach jako członek Ludowych Zespołów Sportowych. Pod koniec lat 90 w swej nazwie umieszczono nazwę sponsora firmę budowlaną DANPOL, która w różnym stopniu pomaga utrzymywać klub do dnia dzisiejszego. W chwili obecnej Knopin występuje w warmińsko-mazurskiej Lidze Okręgowej gr.I. Po zdobyciu mistrzostwa A Klasy gr. III. W 2011r. Zarząd LZS Knopin postanowił zrezygnować z członkostwa w LZS i założył własne stowarzyszenie pod nazwą: Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Sportu Knopin. Klub Sportowy Knopin to zespół ludzi pracujących społecznie oraz pasjonujących się piłką nożną, to zespół zawodników, którzy dla własnej przyjemności uprawiają ten sport i czerpią z niego jak najwięcej przyjemności !!!