Fala Warpuny Gospodarze

MAZUR PISZ

Utworzono:

15.08.2015

Dziś odbył się mecz 3 kolejki ligowej, w którym piłkarze Mazura podejmowali w meczu wyjazdowym Trzeciego beniaminka obecnego sezonu a mianowicie Falą Warpuny. Kadrą, którą dysponował w obecnym dniu Trener Ożarowski nie można uznać za liczną bo na ten mecz zespół wybrał się w liczbie 14 zawodników. Ze względu na różne sytuacje na mecz nie mogli pojechać: Marcin Rejmentowski(urlop), Łukasz Barański(urlop), Sebastian Zaczkowski(praca), Daniel Zawadzki(wyjazd rodzinny), Konrad Przybyłowski(sprawy prywatne). Kadra którą dysponował Trener była nastawiona na trudny pojedynek nie tylko ze względu na warunki atmosferyczne ale także ze względu na boisku na którym przyszło się mierzyć. Prawdziwe okazałt się informacje o tym, że rywale grają bardzo agresywnie, "Fala tnie równo z trawą a nawet równo z kolanami o.czym przekonał się Marcin Mąka, naszczęście nikt poważnie nie ucierpiał a tylko a może i aż skończyło się na mocnym poobijaniu. Niestety tak jak w poprzednim sezonie na początku obecnegonsezonu zawodzi skuteczność naszych zawodników. W meczu z Warpunami wynik mógł wyglądać conajmniej 1:8 ale niestety zawodnicy marnowali dogodne "setki". Cieszy fakt, że kolejną bramkę strzelił zarówno Mateusz Sokołowski i Błażej Gutowski. Ten pierwszy z mianem najlepszego.strzelca drużyny ubiegłego sezonu pokazuje swoimi strzelonymi bramkami ale również walecznością, że po kontuzji z którą się zmagał przez większą część rundy wiosennej poprzedniego sezonu nie ma już śladu, jeśli kontuzje będą go omijać to Mazur będzie miał z "Sokoła" bardzo duży pożytek. Popularny Gutek również swoją postawą z początku sezonu daje znak że wraca do formy jaką miał przed transferem do Znicza Biała Piska jak również w okresie gry na boiskach trzecioligowych. Powoli zaczyna się "spłacać" Paweł Uszyński, który w meczu z Falą zaliczył asysty czy bramce Błażeja oraz "Wiśni". Po dzisiejszym zwycięstwie Mazur ma na swoim koncie 7 punktów i zajmuje 4 lokatę w tabeli ustępując takim rewelacjom początku sezonu jak Lider - Cresovia Górowo Iławeckie, zespół ten jest beniaminkiem a w pierwszych trzech meczach zgromadził komplet punktów pokonując ograne na V ligowych boiskach zespoły z Lidzbarka Warmińskiego, Reszla i Olecka. Druga w tabeli jest Vęgoria i tu raczej sensacji nie ma ponieważ od początku sezonu zapowiadali ponowną walkę o awans do IV Ligi. Sensacyjnie ostatnią lokatę na podium ma przedostatnia drużyna poprzedniego sezonu Danpol Knopin. Zespół ten dzięki wycofaniu się z gry w V lidze rezerw Trzecioligowego MKS'u Ełk i odmówieniu gry na tym szczeblu drużyny Kłobuka Mikołajki dostał dar od losu jakom jest ponowna gra w "okręgówce". Kolejne spotkanie jakie rozegra zespół Mazura będzie mecz z Cresovią Górowo Iławeckie, a więc zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek oznaczone mianem hitem IV kolejki ponieważ spotkają się lider tabeli z IV drużyną aspitującą do gry o awans do IV ligi. Wielkim plusem dla naszej drużyny będzie fakt, że mecz ten odbędzie się na własnym stadionie. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA TEN MECZ !