DKS Dobre Miasto ograne !!!

W środę 24 sierpnia w ramach 3 kolejki podejmowaliśmy spadkowicza DKS Dobre Miasto , który na tydzień przed  inauguracją trafił do naszej grupy okręgówki. Początek spotkania był bardzo chaotyczny z naszej strony , popełnialiśmy proste błędy w obronie , których goście na szczęście nie potrafili wykorzystać . Podobnie jak w Węgorzewie potrzebowaliśmy około 20 minut aby zacząć grać to co sobie zakładaliśmy w szatni . W 27 minucie po przechwycie w środku pola gramy długie podanie do Roberta Cytrali , ten oddaje piłkę dla Kamila Jankiewicza , który podaje miedzy obrońcami do Adama Grabowskiego i po silnym strzale pod poprzeczkę wychodzimy na prowadzenie 1-0 . W przeciągu 10 kolejnych minut Mariusz Bandurow przeprowadza dwie identyczne akcje prawym skrzydłem zakończone dośrodkowaniem na 8 metr , gdzie idealnie ustawiony jest popularny Jankiel , pierwszą akcję wykończył po przyjęciu , drugą uderzenie  z pierwszej , efekt jest taki że Kamil Jankiewicz w meczu ligowym zdobywa swoje dwie pierwsze bramki w barwach Wilczka Wilkowo. ( z pewnością nie ostatnie ) . Na przerwę udajemy się z trzy bramkową zaliczką.  W przerwie wzajemnie uczulaliśmy się , że mecz się jeszcze nie skończył . Po zmianie stron na boisku od pierwszych minut pojawili się Mateusz Nicewicz i Mariusz Grabowski . W 50 minucie napastnik gości wykorzystał niezdecydowanie naszych obrońców i strzelił nad wychodzącym Bartkiem Dymkiem na 3-1 . Reakcja nasza była najlepszą z najlepszych , 3 minuty później Mariusz Bandurow notuje kolejną asystę , tym razem po jego podaniu strzelił Robert Cytrala . W tej części meczu spotkanie było bardzo otwarte , obie ekipy poszły na wymianę akcji . W 68 minucie dośrodkowanie Adama zgranie głową Mariusza na krótki słupek gdzie wyskakuje Marek ,najstarszy z braci Grabowskich , i prowadzimy po celnym uderzeniu głową 5-1 . Goście 5 minut później po bliźniaczo rozegranym rzucie rożnym strzelają na 5-2.  W 80 minucie Adam Grabowski wykłada na 5 metr piłkę do Mariusza Grabowskiego i prowadzimy 6-2. W ostatnich minutach nadziewamy się na kontrę , po której tracimy 3 bramkę. mecz kończy się hokejowym wynikiem 6-3 dla nas . W najbliższą sobotę 27 sierpnia o 16 zagramy w Barczewie z Pisą , która podobnie jak my zgromadziła 7 punktów w 3 kolejkach . zapraszamy naszych sympatyków na mecz !!!