Drugi sparing!!!

W drugim test-meczu podejmowaliśmy ligowego rywala Mazur Pisz. Rywale dłużej utrzymywali się przy piłce , ale nie pozwalaliśmy im na masowe ataki na naszą bramkę . Swoje  ataki przeprowadzaliśmy głownie bocznymi sektorami , brakowało ostatniego podania . W 15 minucie nieporozumienie Marka z Emilem kończy się utratą bramki . Zareagowaliśmy pozytywnie na straconą bramkę , dobre podanie z głębi pola pewnie wykorzystał Mariusz Grabowski i był remis . Do przerwy pomimo wielu okazji obu drużyn wynik się nie zmienił .W drugiej części meczu utrzymywała się przewaga gości w utrzymywaniu piłki , konsekwentna gra w defensywie naszej ekipy neutralizowała ich ataki . W 70 minucie prostopadłe podanie na bramkę zamienia Adam Sępczyński. Przeciwnicy zaatakowali z jeszcze większym impetem , zakotłowało się kilka razy w polu karnym , jednak wychodziliśmy obronną reką z opresji. W końcówce kolejne prostopadłe podanie na bramkę zamienia Adam Sępczyński i prowadzimy 3-1 . Do końca meczu wynik się nie zmienił . W środę o godzinie 18.30 w ramach treningu trener zorganizował sparing z  drużyną Granicy II Kętrzyn .