Knopin pokonany !!!

Po trzech ligowych porażkach chcieliśmy wrócić na zwycięskie tory , okazja ku temu była dobra bo gościliśmy u siebie przedostatni w tabeli Danpol Knopin . Mając w pomięci ostatnie dwie potyczki z Danpolem , wiedzielismy iż to nie bedzię łatwe spotkanie . Z powodu kartek nie mógł wystąpić Mateusz Nicewicz , na meczu nie było również Daniela Gołębiowskiego , który równolegle z meczem brał ślub . W tygodniu nasz trener został Szczęśliwym Tatusiem , tak więc mieliśmy dwa wspaniałe wydarzenia naszych zawodników , które chcieliśmy uczcić wysoką wygraną.

Mecz rozpoczął się najlepiej jak mógł , w pierwszej ofensywnej akcji zdobywamy bramkę , Strzał Mariusza Bandurow z 2 metrów dobija Mariusz Grabowski i prowadzimy 1-0 .W kolejnych minutach dostosowaliśmy się stylem gry do gości , stanowczo za dużo w naszych rozwiązaniach było grania długiej piłki. Mariusz Bandurow był bardzo dużym zagrożeniem bramki Knopina , około 25 minuty idealnie wyłożył Mariuszowi Grabowskiemu piłkę na 6 metr , jednak naszemu kapitanowi zabrakło dokładności . Goście próbowali nam zagrozić głownie po dalekich wykopach stopera bądź dośrodkowaniach ze stałych fragmentów. Uważna gra w obronie , niwelowała ataki Danpolu. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie ,coraz widoczniejsze było zmęczenie gości . W 52 minucie obrońca przyjezdnych powala w polu karnym rozpedzonego Mariusza Bandurowa. Z karnego Marek Grabowski podwyższa na 2-0 . W kolejnych 10 minutach nasz kapitan Mariusz Grabowski daje popis swoich umiejętności strzeleckich po dobrych podaniach od kolegów zdobywa trzy szybkie bramki wyprowadzając nas na 5-0 . Ostanie 20 minut to spokojna gra naszego zespołu , trener daje szansę debiutu w drużynie seniorów naszemu juniorowi oraz Darkowi Sirko. W następnej kolejce gramy ze Startem Kruklanki ( 8 maja o 16.00) , nasz najbliższy rywal jesienią na naszym stadionie napędził nam strachu , w ostatniej minucie z karnego strzeliliśmy zwycięską bramkę. Nie patrzmy na ich pozycję w tabeli tylko zmotywowani wyjdźmy na boisko  i pokażmy że jesteśmy lepsi . Zapraszamy kibiców na stadion w Kruklankach , wspomóżcie Nas swoim dopingiem .