Kruklanki pokonane !!!

W 9 kolejce gościliśmy u siebie zespół beniaminka z Kruklanek , w dotychczasowych meczach nasz rywal zdobył tylko punkt . Na spotkanie wyszliśmy z założeniami agresywnego odbioru na połowie przeciwnika . Pressing się opłacił , już w 4 minucie na 25 metrze Robert Cytrala odbiera piłkę i podaje sam na sam Mariuszowi Grabowskiemu którego od tyłu w polu karnym wycina  obrońca gości. Karnego pewnie na 1-0 strzela Marek Grabowski . Kolejne minuty to oblężenie bramki gości , niestety mając kilkanaście sytuacji strzeleckich nie potrafimy strzelić gola . Tak jak mówi powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach , tak było i w tym spotkaniu , trzy ofensywne akcje gości kończą się bramkami , jednej z nich sedzia nie uznał gdyż strzelona została ze spalonego . Po miażdżącej przewadze w sytuacjach bramkowych do przerwy przegrywamy 2-1 . Nieudokumentowanie przewagi bramkami nasilało wkur... w naszej drużynie , na całe szczęście w przerwie ochłodziliśmy emocje i przekonani o swojej sile wychodzimy  na drugą część meczu . Chwilę po wznowieniu gry Adam Sępczyński nie trafia w znakomitej sytuacji . W dalszym ciągu atakowaliśmy , jednak skuteczność zawodziła . W 60 minucie Adam Grabowski dośrodkowuje z rożnego , w tempo wyskakuje Marek Grabowski i strzałem głową doprowadza  do remisu . Nie poprzestawaliśmy na atakowaniu dążyliśmy do wygrania , niestety marnowaliśmy kolejne akcje . Grając o pełną pulę , naraziliśmy się na 2 kontry le goście dwukrotnie pudłują . Nasze ataki przynoszą oczekiwany efekt w 90 minucie , Adam Sępczyński w polu karnym jest faulowany . Mocnym strzałem z karnego Marek Grabowski wyprowadza nas na prowadzenie , którego już nie oddaliśmy . Wygrana pozwoliła awansować nam na 9 miejsce . Za tydzień 26 września o 16.00 gramy z kolejnym beniaminkiem SKS-em Szczytno , nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie 6 miejsce na 9 spotkań przegrał tylko raz . Nie przestraszymy się ich statystyk i postaramy się kontynuować skuteczną grę .