Na remis z Polonią !!!

Po dwóch poprzednich porażkach na spotkanie z Polonia Lidzbark Warmiński wybraliśmy się z myślą wygranej . Od pierwszych minut osiągnęliśmy przewagę , jednak ponownie raziliśmy nieskutecznością . W idealnych sytuacjach nie trafiali Adam Grabowski i Sebastian Piskorz .Gospodarze nie potrafili zagrozić naszej bramce . W ofensywnych poczynaniach  brakowało nam ostatniego podania . W 40 minucie Polonia wyprowadziła akcje , po której wywalczyła rożnego .Piłka uderzona głową po dośrodkowaniu z kornera wpada do bramki obok bezradnego Emila Dymka . Nasz Bramkarz chwilę później popisał się fenomenalną interwencja po strzale z 17 metra . Po przerwie ruszyliśmy z jeszcze większą werwą , w 47 minucie podaje Adam Grabowski , z piłką zabiera się Mariusz Grabowski po czym mija dwóch obrońców i bramkarza i strzela na pustą bramkę . Ataki nasze nie ustawały , raz za razem kotłowało się w polu karnym gospodarzy . Piłka niestety nie znalazła po raz drugi drogi do bramki pomimo kilku dobrych ku temu okazji . Grając odważnie z przodu narażaliśmy się na kontry , żadnej z nich Polonia nie wykorzystała . Ostatnie minuty były gorące pod bramką gospodarzy ale bramki nie strzeliliśmy i spotkanie zakończyło się remisem 1-1 . Już w środę kolejna kolejka , u siebie gramy z rywalem zza miedzy Orlętami Reszel , początek meczu 26 sierpnia o 17.00.