Niemoc trwa !!!

O meczu z poprzedniej kolejki nie będę się rozpisywał , mówiąc krótka totalna kompromitacja , Czarni nas zmiażdżyli . Rywal na przełamanie był z najwyższej półki , gdyż zagościł u nas lider z Pisza . Realizując taktyczny plan trenera byliśmy o sekundy o pokonanie lidera.Grając blisko siebie w tyłach wyprowadzamy kontry , w jednej z nich Daniel Gołębiowski nie trafia do pustaka ,chwile później nieporozumienie w szykach obronnych gości  i po samobóju prowadzimy 1-0. Do końca meczu staramy się powstrzymywać ataki Mazura  , jednak w ostatniej akcji meczu tracimy bramkę z wolnego i remisujemy 1-1 . Po spojrzeniu na tabelę nasuwa się jedno stwierdzenie czas najwyższy na wygraną , w następnej kolejce gramy z Danpolem Knopin w Dobrym Mieście 12 września o 16.00.