Nieskuteczni z Oleckiem !!!!

W 7 kolejce zmierzyliśmy się z Czarnymi Unia Olecko , z którymi w poprzednim sezonie doznaliśmy dwóch wysokich porażek . Zespól z Olecka jest w przebudowie w porównaniu z minionym sezonem , Czarni połączyli się z A-klasową Unią Olecko . Nasza drużyna od pierwszych minut wyszła bardzo zdeterminowana na to spotkanie . Opanowaliśmy środek pola za sprawą Roberta Cytrali i Sebastiana Piskorza . W meczu nie brakowało walki , po jednym ze starć napastnikowi gości opieka medyczna musiała założyć opatrunek na głowę. Przed przerwą oddaliśmy kilka strzałów ale brakowało w nich siły bądź precyzji . Przyjezdni zagrozili nam raz , ale strzał ich zawodnika z główki był minimalnie niecelny . Do przerwy bez bramek  . W drugiej części meczu trener w celu rozruszania naszych poczynań ofensywnych wpuścił Mariusza Grabowskiego , który chwile po wejściu, po rajdzie 35 metrowym strzela w poprzeczkę . Ataki nasze nie ustępowały , dobra centa Sebastiana Piskorza z lewego skrzydła , przytomne przepuszczenie piłki przez Kamila Jankiewicza i na 6 metrze piłka trafia pod nogi Mariusza Bandurowa , którego strzał instynktownie broni bramkarz gości . W kolejnych minutach Mariusz Grabowski dwukrotnie znajduje się w idealnych sytuacjach ale brakuje mu precyzji przy finalizacji akcji. W 80 minucie zakotłowało się pod naszą bramką , przyjezdni z 18 metra oddali strzał , który zatrzymał się na słupku i wyszedł w pole. Do ostatniego gwizdka dążyliśmy do strzelenia zwycięskiej bramki , niestety tego dnia piłka po naszych strzałach nie chciała wpaść do bramki przeciwnika . Po dobrej grze remisujemy z Oleckiem .

W środę 14 września zagraliśmy w Pucharze Wojewódzkim z Vęgorią Węgorzewo . W tym spotkaniu mieliśmy kłopoty z stwarzaniem sytuacji ofensywnych , w najlepszej przed przerwą Jakub Kalisz oddał strzał nad poprzeczką. Po zmianie stron graliśmy w przewadze jednego zawodnika , ale nie potrafiliśmy tego  wykorzystać . Gospodarze mądrze się cofnęli i wyprowadzali kontry , po których odpowiedzieli dwoma golami , nas tego dnia stać było tylko na honorowe trafienie Kamila Jankiewicza .

Już jutro 18 września 0 16.00 zmierzymy się na Stadionie Leśnym w Prostkach z Pojezierzem . Nasz najbliższy rywal notuje bardzo słaby początek sezonu ( zdobył tylko 2 punkty ) , dlatego należy spodziewać się że w meczu z nami będą chcieli się przełamać ale my musimy zagrać swoje i kontynuować zdobywanie punktów. Do boju Wilki !!!