Olecko pokonane !!!

Na spotkanie z Czarnymi Olecko trener miał do dyspozycji 14 zawodników , sprawy rodzinne uniemożliwiły grę m.in. dla Roberta Cytrali , Piotra Chmielewskiego . W meczu z faworyzowaną drużyną z Olecka chłopacy przeciwstawili się męską , poukładaną grą . Zaangażowanie całej drużyny pozwoliło zniwelowac poczynania ofensywne gospodarzy . Nasz blok defensywny : Daniel Kajak , Rafał Sokołowski , Sebastian Piskorz i Emil Dymek postawili zaporę nie do przejścia dla Czarnych . W pierwszej połowie niewiele zabrakło Mariuszowi Grabowskiemu aby zdobyc gola , świetna interwencja bramkarza z Olecka uchroniła miejscowych przed stratą bramki . Do przerwy spotkanie było bardzo wyrównane ,żadna z dryżyn nie odpuszczała . 15 minut przerwy najlepiej podziałało na Adama Grabowskiego , tuż po wznowieniu huknął z 16 metra w krótki róg i wyprowadził nas na prowadzenie . Po zdobytym golu oddaliśmy nieco inicjatywę Czarnym , lecz nie potrafili nas zaskoczyc . W 70 minucie szansę gry po około 2 letniej przerwie spowodowanej wyjazdem do Niemiec otrzymał Artur Polański . Około 80 minuty Łukasz Żółtowski zacentrował z rożnego a najwyżej wyskoczył Emil Dymek i głową skierował piłkę do bramki .Na końcowe chwilę na boisko weszli Wojtek Hirny i Damian Kaczyński .W ostatnich minutach prowadzenie 2-0 mógł podwyższyc Łuki ale piłka zrobiła mu psikusa po minięciu bramkarza . W ostnich minutach spokojnie dowieźliśmy zwyciestwo do końca i pierwsza wygrana w tym sezonie stała się faktem .

Z pewnością chłopakom należąsię brawa po wygranej na tak trudnym terenie . Potwierdzili w tym meczu nienajgorszą grę w poprzednich spotkaniach . Kolejna okazją na ligowe punkty już w srodę z mocnym piskim Mazurem . Trzymajmy kciuki aby Wilki kolejnemu rywalowi "wygryzły" punkty . Powodzenia .