Ostatni sparing !!!

W ostatnim sprawdzianie przed rundą rewanżową zagraliśmy na naturalnym boisku z Kłobukiem w Mikołajkach . Tak jak przed tygodniem część naszych zawodników ze względu na poligon  była nieobecna . Z powodu braku braci Emila i Bartka Dymek bramkarzem w tym meczu był Daniel Kajak . Pierwsza połowa a szczególnie 30 pierwszych minut to pełna dominacja naszej drużyny . Przewagę udokumentowaliśmy dwoma trafieniami Mariusza Grabowskiego , rozmiary prowadzenia mogły być większe ale albo niecelnie strzelaliśmy albo na posterunku był bramkarz gospodarzy  , m.in. Adamowi Grabowskiemu zabrakło centymetrów po strzale w spojenie z wolnego .. Kłobuk pod koniec tej części meczu zaatakował , w dobrej sytuacji nie trafili w światło bramki . Po przerwie zagraliśmy dużo gorzej , dłużej prowadziliśmy piłkę co narażało nas na straty , nie byliśmy tak agresywni w odbiorze , jak przed przerwą . Przeważali gospodarze , którzy coraz częściej zagrażali naszej bramce . Około 65 minuty strzelają bramkę kontaktową . Mecz był otwarty , obie  strony próbowały atakować , groźniej niestety było pod naszą bramką z każdą kolejną minutą   . W 80 minucie po składnej akcji tracimy gola na 2-2 . Do końca spotkania wynik się nie  zmienił . Za tydzień w sobotę  28.03 o 15.00 inaugurujemy rundę wiosenną spotkaniem na własnym obiekcie z liderującą drużyną Śniardw Orzysz .