Pierwsza trójka za mocna !!!

W ostatnich trzech tygodniach sprawdziliśmy się na tle prowadzącej trójki w tabeli . Najgorzej zaprezentowaliśmy sie u siebie w spotkaniu z Czarnymi Olecko , którzy zdominowali nas i zasłużenie wygrali 4-0. Przed spotkaniem z Czarnymi zagraliśmy prestiżowy derbowy mecz w Reszlu z Orlętami , po wyrównanym , pełnym walki meczu przegrywamy 1-0 . W ostatni weekend graliśmy w Piszu z Mazurem. Spotkanie to było najbardziej pozytywne w naszym wykonaniu , z walczącym o awans piskim Mazurem stoczyliśmy wyrównane spotkanie . W pierwszej połowie gospodarze mieli przewagę ,którą udokumentowali dwoma golami , tuż przed przerwą Sosik strzelił głową gola kontaktowego. Po przerwie ruszyliśmy do przodu , wierzyliśmy  w zmianę wyniku , niestety pomimo 3 idealnych sytuacji Mariusza Grabowskiego nie byliśmy w stanie wyrównać stanu meczu , a w dodatku w ostatnich minutach luzując szyki w tyłach tracimy bramkę po dalekim wybiciu bramkarza gospodarzy . Bartek Dymek wybijając piłkę nabił nią  na rękę nadbiegającego napastnika Mazura , ale nieradzący sobie kompletnie tego dnia arbiter , tej jak i wielu innych sytuacji  nie odgwizdał ., szkoda bo popsuł przez swoje decyzje mecz. W następnej kolejce w ostatnią sobotę kwietnia gościmy u siebie Danpol Knopin , który przed tygodniem zremisował bezbramkowo z Bartoszycami . Początek meczu 30 kwietnia o 17.00. Zapraszamy kibiców na to spotkanie , pomóżcie swoim dopingiem nam wygrać i wrócić na zwycięskie tory.