Porażka w Szczytnie !!!

W 10 kolejce graliśmy z zespołem beniaminka ze Szczytna . Spotkanie wygrała drużyna gospodarzy 2-0 . Ich zwycięstwo było zasłużone , dłużej od nas utrzymywali się przy piłce , spokojniej rozgrywali akcje ofensywne . W naszej drużynie graliśmy za nerwowo , za szybko chcieliśmy zagrażać bramce rywali przez co narażaliśmy się na kontry . Po jednej z nich około 25 minuty tracimy bramkę , dośrodkowanie z prawej strony napastnik Szczytna  kończy celnym uderzeniem piętką i przegrywamy 1-0 . W 40 minucie Marek Grabowski miał dobrą szansę na wyrównanie ale brak komunikacji z Danielem Kajakiem zakończył się tym że przeszkodzili sobie w oddaniu strzału . Chwilę po wznowieniu drugiej części najpierw Adam Grabowski nie trafił w piłkę , po czym z 7 metra Adam Sępczyński nie trafia w światło bramki . W 76 minucie zza pola karnego uderzył Mariusz Grabowski ale bramkarz był na posterunku . Niestety poza wspomnianymi udanymi akcjami to zespół SKS-u Szczytno kontrolował mecz . W 90 minucie praktycznie całą drużyną próbowaliśmy zagrozić w polu karnym gospodarzy po centrze z rożnego , skończyło się to kontrą , po której tracimy bramkę na 2-0 .W środę 30 września o 15.00 czeka na pucharowy mecz z III ligową Romintą Gołdap , a w sobotę 3 października o 16.00 ważne spotkanie z kolejnym beniaminkiem tym razem z Warpun , oba spotkania na naszym stadionie .