Porażka z Mazurem Ełk !!!

W dziewiątej kolejce pojechaliśmy do Ełku na spotkanie z miejscowym Mazurem . Gospodarze meczu szybko po spadku wrócili na dobre tory I w tabeli ligowej zajmują drugą lokatę . Potyczkę z nami rozstrzygnęli w pierwszej połowie , strzelając trzy bramki . Pierwszą zdobyli z karnego , jeden z naszych obrońców został trafiony w rękę . Drugie trafienie zdobyli “ na raty “ pierwsze uderzenie Bartek Dymek zdołał odbić ale przy dobitce był bez szans . Przy trzecim golu piłka do siatki wpadła po rękach naszego bramkarza . Gospodarze w tym meczu bardzo dobrze zniwelowali nasze poczynania ofensywne, bardzo rzadko zagrażaliśmy ich bramce . Spotkanie zakończyło sie zasłużonym zwyciestwem Mazura Ełk .

W następnym tygodniu poza meczem ligowym z beniaminkiem z Prostek , który wyjątkowo odbędzie się w poniedziałek 29 września o 16.00, dojdzie do dwóch ważnych wydarzeń . Jednym z nich będzie turniej pomiędzy nami , Granicą Ketrzyn, Orlętami Reszel i 2 drużynami z Rosji z okazji otwarcia naszego stadionu . Turniej ten zostanie rozegrany w sobotę 27 września . Drugim ze wspomnianych wydarzeń bedzie wstapienie w zwiazek małżeński naszego grającego trenera Rafała Sokołowskiego . Szczęśliwej parze Zarząd Klubu , zawodnicy i kibice życzą zdrowia , szczęścia , pomyślności na nowej drodze życia .