Porażka z Polonią !!!

W 22 kolejce zmierzyliśmy się z Polonią Lidzbark Warmiński , zespołem który tak jak my walczy o pozostanie gronie "V ligowców"  Nasza drużyna znakomicie rozpoczęła spotkanie , przechwyt w środku pola w pierwszej akcji , prostopadłe podanie Adama Grabowskiego do Mariusza Grabowskiego i prowadzimy w 1 minucie 1-0 . W pierwszym kwadransie prowadziliśmy grę , zagrażaliśmy bramce przyjezdnych , m.in. Mateusz Nicewicz trafił w poprzeczkę . Od około 15 minuty przewagę na boisku osiągać zaczęła drużyna Polonii .Zdominowali środek pola , wygrywali każdą piłkę w drugiej linii . W 27 minucie goście wyrównują , napastnik przedłuża piłkę głową w kierunku długiego słupka , która wpada do bramki obok bezradnego Bartka Dymka . 2 minuty później ponownie prowadzimy , Podanie Gołębia , pewny strzał Mariusza Grabowskiego i jest 2-1 . Po tej bramce daliśmy się zdominować ,ograniczyliśmy się do defensywy . Do przerwy 2-1 dla nas . Zmiana stron zadziała pobudzająco na naszych rywali , którzy dążyli do zmiany wyniku . Udało im się to po przedłużeniu głową piłki wyrzuconej z autu , futbolówka utknęła w naszej siatce , widniał remis 2-2 . Ta bramka jeszcze bardziej napędzała gości ,myśleli tylko o wygranej . Nasza gra była ospała , nie podjęliśmy walki w drugiej połowie . W 75 minucie tracimy piłke na połowie rywali , którzy wyprowadzają kontrę , napastnik Polonii wyskakuje wysoko do dośrodkowania i strzela pod poprzeczkę nie do obrony . Nasze próby doprowadzenia do wyrównania nie przynosiły żadnego zagrożenia . Atakując całą drużyną nadziewaliśmy się na kontry , goście w dobrych sytuacjach byli nieskuteczni . Przegrywamy 3-2 po słabym meczu , szczególnie 2 połowa była fatalna w naszym wykonaniu . 1 maja okazja do rehabilitacji w spotkaniu z viceliderem  Vegorią Węgorzewo , początek meczu w piatek 1 maja o 17.00