Remis z Orlętami !!!

W 5 kolejce zmierzyliśmy się z Orlętami Reszel . Pierwsze minuty pokazały , że mecz lokalnych rywali będzie ciekawym widowiskiem . Ataki sunęły raz na jedną raz na drugą bramkę . Około 6 minuty Mariusz Grabowski wbiega w pole karne , mija obrońcę i bramkarza po czym strzela do pustej bramki i prowadzimy 1-0 . Chwilę później Adam Grabowski w idealnej sytuacji strzela w słupek , z dobitką minimalnie spóźnił się Mariusz Bandurow . Goście atakowali głównie bokami , po jednym z takich ataków niepotrzebnie faulujemy w bocznym sektorze . Dobre dośrodkowanie , trącona piłka głową przez zawodnika Orląt wpada w okolice spojenia obok bezradnego Emila Dymka . Chwilę później Mariusz Grabowski z lewej strony dośrodkowuje ale Robert Cytrala z bliskiej odległości nie pokonał bramkarza Orląt . Po centrze Mariusza Bandurowa Mariusz Grabowski trafia do siatki ale sędzia odgwizduje  spalonego . Po otwartej grze do przerwy remisujemy 1-1 . Druga połowa przyniosła lekką przewagę gości . Zbyt często w łatwy sposób traciliśmy piłkę . Defensywa obu drużyn miała dużo pracy z powstrzymaniem graczy ofensywnych . Goście w dwóch dobrych sytuacjach nie trafiają w światło .  W naszej drużynie w idealnej sytuacji znajduje sie Mateusz Nicewicz , jego uderzenie z linii bramkowej wybił obrońca . Starania obu ekip nie przyniosły bramek i mecz kończy się wynikiem 1-1 . W sobotę 29 sierpnia o 16.00 gramy w Olecku z Czarnymi .