Tym razem my wyrównaliśmy w ostatnich minutach !!!

W sobotę 13 września zmierzylismy się z faworyzowana druzyną Vęgorii Wegorzewo . Spadkowicz z IV ligi od 5 kolejek jest niepokonany . Tak jak wskazywały na to ostatnie wyniki gospodarze na początku osiagnęli znaczącą przewagę . Około 10 minuty wojskowi wyszli na prowadzenie , oblężenie naszej bramki trwało w najlepsze , wybijamy piłkę z linii bramkowej . W 27 minucie Emil Dymek obronił rzut karny . Interwencja Emila pozwoliła uspokoic nam wydarzenia na boisku , mecz się wyrównał . W końcówce pierwszej połowy Mariusz Grabowski minął 3 obrońców i wyłożył piłke dla Roberta Cytrali , który z bliskiej odległości doprowadza do remisu . Po przerwie gra była wyrównana , poprawa ustawienia poskutkowała zminimalizowaniem poczynań ofensywnych gospodarzy . Około 60 minuty zakotłowało sie w naszym polu karnym , po szczęśliwym traceniu piłki Vęgoria wychodzi ponownie na prowadzenie . Gra ponownie przeniosła się na naszą połowę , po przechwytach wyprowadzaliśmy kontry . W 90 minucie , po złych wcześniejszych centrach z rożnego , Adam Grabowski w końcu dobrze dośrodkował i Daniel Gołebiowski doprowadził do remisu . W nastepnym tygogniu czekają nas 2 bardzo ciężkie mecze , najpierw w środę w ramach WPP mecz w Kętrzynie z tamtejszą Granicą , natomiastw niedzielę 21 września udajemy się do vicelidera z Ełku . Powodzenia panowie , obyscie walczyli jak w dwóch ostatnich meczach .