Wygrana w Reszlu !!!

W niedzielne popołudnie udaliśmy się na najkrótszy nasz wyjazd do Reszla na spotkanie z dobrze nam znanymi Orlętami . Sprawy rodzinne uniemożliwiły występ w meczu m.in. Danielowi Gołębiowskiemu i Sebastianowi Piskorzowi , na ławce mieliśmy tylko dwóch rezerwowych . W tabeli dzieliła nas różnica 10 punktów , ale nasi zawodnicy popracowali solidnie na boisku żeby zmniejszyć tą  stratę punktową bo bezpiecznego miejsca niezagrożonego spadkiem .Wygrana pozwoliła wskoczyć nam na 12 miejsce . Zagraliśmy w składzie : Emil Dymek - Mariusz Bandurow , Daniel Kajak , Rafał Sokołowski , Wojtek Hirny - Jakub Pędzich , Piotr Chmielewski , Adam Grabowski , Mateusz Nicewicz , Robert Cytrala - Mariusz Grabowski . Spotkanie rozpoczęliśmy rewelacyjnie , w drugiej minucie Mateusz Nicewicz zanotował przechwyt w środku pola , dobrał do Adama Grabowskiego , który obsłużył dobrym podaniem Mariusza Grabowskiego i prowadziliśmy 1-0 . W kolejnych minutach dążyliśmy do powiększenia prowadzenia , szybko grając w środku pola stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje . Po szybkim wyrzucie autu przez Mateusza Nicewicza , Mariusz Grabowski wbiegł w pole karne zastawiając obrońcę i strzelił na 2-0 . Konsekwentna gra od pierwszego gwizdka , zniwelowała zagrożenie pod naszym polem karnym . Bardzo dobre zawody w linii defensywnej zanotowali Daniel Kajak i Mariusz Bandurow tworząc praktycznie ścianę nie do przejścia . Daniel Kajak dobry występ uświetnił strzeloną bramką na 3-0 po dośrodkowaniu Adama Grabowskiego . Po przerwie nasi zawodnicy spuścili nieco z tonu , przez co gospodarze mieli przewagę w środku pola . Asekuracja w defensywie przyczyniła się do braku zagrożenia pod naszą bramką . Nastawiliśmy się na kontry do końca meczy , przynajmniej dwie z nich przy lepszym rozwiązaniu mogliśmy zamienić na bramki . Na ostatni kwadrans Michał Bronakowski wszedł za Adama Grabowskiego ,  a Bartek Dymek zastąpił w 85 minucie Mariusza Grabowskiego . Po ostatnim gwizdku cieszyliśmy się ze zwycięstwa 3-0 w Reszlu .

Cieszy wygrana na tak trudnym terenie , teraz czeka nasz zespół kolejne trudne spotkanie na własnym boisku z Kłobukiem Mikołajki . Nasz najbliższy rywal bardzo dobrze w tym sezonie radzi sobie na wyjazdach , więc musimy być skoncentrowani od początku . Zdobycz punktowa w tym meczu pozwoli usadowić nam się w środku tabeli . Liczymy na wsparcie kibiców !!! Zapraszamy na trybuny do kibicowania !!!