Z Kłobukiem na remis !!!

Wczesnym niedzielnym przedpołudniem w 4 sparingu zagraliśmy z Kłobukiem Mikołajki . Początek meczu był wyrównany , pierwszą groźną akcję przeprowadzili nasi przeciwnicy . Z każdą kolejna minutą przeważaliśmy na placu gry , opanowaliśmy środek pola , w zupełności wykonywaliśmy założenia przedmeczowe . szybki doskok po stracie piłki umożliwiał nam szybkie odzyskanie futbolówki .Po jednym z przechwytów w 35 minucie wyprowadzamy kontrę , Lukasz Żółtowski podaje za obrońców do Adama Sępczyńskiego i prowadzimy 1-0 . W kolejnych minutach dalej prowadzimy grę , co w ostatniej akcji przed przerwą dokumentujemy bramką z głowy Marka Grabowskiego po centrze z rożnego jego brata Adama . Po przerwie w naszej drużynie zaszło kilka zmian co zmieniło obraz gry naszej drużyny . Optyczną przewagę osiągnął zespół przyjezdnych , potwierdził ją bramką kontaktową po błędzie w ustawieniu obrony Wilczka . Więcej zagrożenia wynikało po akcjach Kłobuka , około 70 minuty jeden z ich zawodników zastawił się na 13 metrze i wyłożył piłkę na 17 metr , precyzyjny strzał i jest remis 2-2  W końcowych minutach mogliśmy przechylić mecz na swoją korzyść ale m.in. z karnego  w słupek strzelił Marek Grabowski . Obiektywnie patrząc to remis jest sprawiedliwy , każda z drużyn przespała jedną z połówek. Od następnego test-meczy gramy na naturalnych nawierzchniach , pierwsze starcie na trawie zagramy w Sępopolu z Łyną w sobotę 7 marca o 15.00 .