Zwycięstwo na nowym obiekcie !!!

Całe grono sympatyków Wilczka czekało na tą chwilę 23 miesiące , praktycznie 2 lata graliśmy na obcych boiskach ( w tym okresie jako gospodarz graliśmy na stadionie Mosiru ) Najbardziej za powrotem przed swoimi kibicami stęsknili się sami zawodnicy Wilczka Wilkowo , którzy zgodnie powtarzali , że  doping kibiców pomógł im utrzymać mobilizację przez cały mecz . Sam mecz był z gatunku " jak nie teraz to kiedy " , bowiem drużynę Danpolu przed tą kolejką wyprzedzaliśmy tylko o punkt , jakakolwiek strata punktowa w tym meczu zakotwiczyła by nas na przedostatnim ( dającym mały cień szansy na wygrzebanie sie w górę tabeli ) miejscu . Wyszliśmy w składzie : Emil dymek - Daniek Kajak , Sebastian Piskorz , Rafał Sokołowski , Wojtek Hirny - Jakub Pędzich , Piotr Chmielewski , Adam Grabowski , Mariusz Bandurow , Robert Cytrala - Mariusz Grabowski Spotkanie nie było jakimś strasznie porywającym widowiskiem . Chłopacy wyszli na nową murawę i od pierwszej do ostatniej minuty pokazali , że tego dnia byli lepszym zespołem . Pierwszą oficjalną bramkę na nowym obiekcie strzelił Mariusz Bandurow po dośrodkowaniu Mariusza Grabowskiego . Grając odpowiedzialnie w tyłach niwelowaliśmy poczynania ofensywne gości . Najgoręcej pod naszą bramką było po strzale z wolnego ale Emil Dymek wyciągnął sie jak struna i nie dał sie pokonać . Po przerwie nastąpiły zmiany w naszym zespole . Daniel Gołębiowski w 57 minucie zastąpił Adama Grabowskiego , a Piotr Chmielewski ustąpił miejsca Mateuszowi Nicewiczowi . Swieżo wprowadzony  "Gołąb " wniósł duzo ożywienia w nasze akcje ofensywne . Około 70 minuty wyłożył piłkę na 4 metr dla Mariusza Grabowskiego i prowadziliśmy 2-0 . Brał udział również przy golu na 3-0 , po jego zagraniu zakotłowało sie na linii bramkowej , Mariusz Grabowski wbił piłke do siatki wślizgiem . Na ostatni kwadrans Mateusz Bronakowski wszedł za Daniela Kajaka . Na ostatnie 3 minuty Bartek Dymek zmienił strzelca dwóch bramek Mariusza Grabowskiego .

Za tydzień w meczu 12 kolejki spotykamy sie z rywalem zza  miedzy Orlętami Reszel , spotkanie odbędzie sie 12 października o 15 .00 . Zapraszamy kibiców na mecz i liczymy na doping .