Zwycięstwo w Prostkach !!!

18 września w niedzielne południe wyjechaliśmy na mecz do Prostek w ramach 8 kolejki . Patrząc na osiągnięte rezultaty , byliśmy po dwóch przeciwnych biegunach : my 14 punktów w 7 meczach a pojezierze zaledwie 2 i ostatnie miejsce . Przed meczem każdy z naszych zawodników uczulał się nawzajem , na to aby poważnie podejść do tego spotkania . Od pierwszych minut nasza dominacja nie podlegała dyskusji . W drugiej minucie Mariusz Grabowski po minięciu 2 dwóch obrońców z 14 metrów trafia w słupek , trzy minuty później jego brat Adam dopada na 9 metrze do wybitej piłki i po jego uderzeniu piłka minimalnie mija bramkę Pojezierza . Szybki doskok , zmuszał obrońców gospodarzy do błędów , po których co chwilę gościliśmy w polu karnym Prostek . W 15 minucie przeprowadzamy akcje na wagę 3 punktów . Mariusz Bandurow zagrywa do Mariusza Grabowskiego , który dośrodkowuje na 5 metr , gdzie Kamil Jankiewicz pewnym strzałem daje nam prowadzenie . Próbowaliśmy strzelić przynajmniej jeszcze jedną bramkę ale tego dnia marnowaliśmy mnóstwo idealnych okazji. W pierwszej połowie między 27-40 minutą oddaliśmy inicjatywę gospodarzom , po ładnym wejściu ich napastnika miedzy naszych stoperów , Bartek Dymek był zmuszony wykazać swoje umiejętności . Do przerwy prowadzimy 1-0 . Po zmianie stron graliśmy bardziej zachowawczo , najważniejsze było dla nas aby nie stracić tego dnia bramki . Oddając pole Pojezierzu wyczekiwaliśmy na kontry . Podobnie tak jak w pierwszej połowie po szybkich akcjach Mariusz Grabowski , Mariusz Bandurow i Adam Grabowski nie potrafili wykorzystać idealnych sytuacji . Konsekwentny, odpowiedzialny ,skuteczny w swoich poczynaniach blok defensywny tego dnia nie dał się zaskoczyć i wygrywamy 1-0 . Kolejny mecz pokazał z jaką łatwością dochodzimy do sytuacji , aż strach pomyśleć co będzie gdy nasze napadziory wykorzystają przynajmniej połowę z nich . Okazję do tego będą mieli szybko, bo w środę 21 września o 16.30 na naszym stadionie  ze spadkowiczem z Orzysza , który jak do tej pory gra w kratkę ( 4 wygrane , 4 porażki ).