Tęcza pokonana !!!

W listopadowe południe na własnym boisku zmierzyliśmy się w 15 kolejce z Tęczą Biskupiec . Nasz Przeciwnik przed tą kolejką miał 9 wygranych , 2 remisy , 3 porazki  plasował się w czubie tabeli . W tym spotkaniu trener do dyspozycji miał optymalny skład . W pierwszych minutach zepchnęliśmy gości do obrony , czego efektem były dośrodkowania z licznych rzutów rożnych , nie przyniosły one efektu . Około 15 minuty Tęcza wyprowadza akcje po której jedenz ich graczy wychodzi sam na sam , Bartek Dymek próbując interweniować fauluje , po pewnym strzale z karnego przegrywamy 1-0 . Tak jak przed tygodniem reakcja naszej drużyny na utratę gola była prawidłowa , nie zwiesiliśmy głów , dalej atakowaliśmy . Nasze ataki dały efekt w 26 minucie Mateusz Nicewicz podał w uliczkę do Mariusza Grabowskiego i mamy remis . W ostatnim kwadransie pierwszej połowy przeważaliśmy ale wynik już się nie zmienił . Po przerwie na boisko wszedł Daniel Gołębiowski za Piotra Chmielewskiego , który jeszcze bardziej rozruszał nasze akcje ofensywne , W tej cześci meczu gra gości poprawiła , coraz częściej gościli pod naszą bramką . Po lekkiej przewadze przyjezdnych , około 60 minuty wyprowadzamy akcje po której strzelamy na 2-1 . Adam Grabowski podaje do brata Mariusza a ten do Gołębia , który na "raty" wyprowadza na s na prowadzenie . Tęcza dążyła do wyrównania przez co mieliśmy okazje do kontr , jednak brakowało nam albo pomysły , albo skuteczności na ich pozytywne sfinalizowanie . piłka po strzałach obu drużyn lądował na słupku i poprzeczce . W ostatnich minutach goście wyglądali jakby zabrakło im sił i dość spokojnie dowieźliśmy zasłużone zwycięstwo , które jest bardzo istotne z perspektywy , iż rywale o podobnym dorobku punktowym do nas również wygrywali . Za tydzień w sobotę czeka nas mecz u siebie z Łyną Sępopol , jest to spotkanie rundy rewanżowej , na początku rozgrywek w Sępopolu zremisowaliśmy 1-1 . Mecz odbędzie się 8 listopada o 13.30 .