Z Polonią na remis !!!

W siódmej kolejce zmierzyliśmy się z Polonią Lidzbark Warmiński . Pierwsze 30 minut widowiska było słabe w wykonaniu naszej drużyny , mnóstwo niedokładnosci , problemy w obronie , mało agresywności skutkowało tym , ze do przerwy przergrywaliśmy 2-0 . Przerwa bardzo dobrze podziałała na nasza druzynę , nie przypominali tej z pierwszej połowy . Około 50 minuty na placu gry po ponad miesiącu zameldował sie Daniel Gołębiowski . Gospodarze widząc nasze ataki , cofneli sie i rozbijali nasze ataki . Po przesunięciu Piotra Chmielewskiego do środka pola , osiągnelismy przewagę w tym sektorze boiska . Wspomniani Gołąb z Chmielem byli najlepszymi aktorami tego dnia w naszych szeregach . Bramke kontaktową po pewnym strzale z karnego zdobył Mariusz Grabowski . Wiara w odwrócenie losów meczu napędzała nasze ataki . do remisu doprowadził strzałem głową Daniel Gołębiowski . ten sam zawodnik dograł do Mariusza Grabowskiego , który wyprowadził nas na prowadzenie ,gdy wydawało sie że nic nam nie grozi , gospodarze w 88 minucie doprowadzaja do remisu po bramce głową z dośrodkowania z wolnego . W kolejnej kolejce gramy z spadkowiczem Vęgorią Węgorzewo , początek meczu 13 września o 16.00.