3 punkty pojechały do Węgorzewa !!!

W 23 kolejce gościł u nas vicelider z Węgorzewa . Od początku meczu goście osiągnęli optyczną przewagę . Bardzo często faulowaliśmy dobrze blokujących piłkę zawodników Vęgorii , którzy to po stałych fragmentach gry zagrażali najpoważniej naszej bramce . W 58 minucie zakotłowało się w naszym polu karnym po wrzutce z wolnego . na 5 metrze zawodnik przyjezdnych doskoczył do bezpańskiej piłki i przegrywamy 1-0 . Kilka minut później Mariusz Grabowski w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek i nadal przegrywaliśmy . W 85 minucie popełniamy katastrofalny błąd przy rozegraniu obrońców , przejęta piłką przez napastnika gości została zamienia na bramkę i przegrywamy 2-0 . W doliczonym czasie Mariusz Grabowski wykorzystuje za krótkie wybicie stopera Vęgorii i zmniejsza rozmiary porażki do 1-2 . Za tydzień gramy mecz Mazurem Ełk .