Miłe złego początki !!!

W piatej kolejce zmierzyliśmy się w Piszu z Mazurem , pamietając mecz z ubiegłorocznego sezonu wiedzieliśmy , iż czeka nas ciężka przeprawa  . Pierwsza połowa była wyrównana , oba zespoły zagrażały bramce rywali . Pierwszego gola zdobyli gospodarze po strzale z 25 metra pod poprzeczkę . Reakcja "Wilków" na straconego gola była idealna , po centrze Adama Grabowskiego do remisu doprowadza Mariusz Grabowski . Chwile późnie Adam Grabowski za sprawą podania Roberta Cytrali strzela na 2-1 . W koncowych minutach tuż przed przerwą , nasze niezdecydowanie w wybiu piłki wykorzystują gospodarze i strzelają na 2-2 . Po przerwie Mazur przyspieszył gre , dominował  w środkowej cześci boiska . Przewagę swoją gospodarze potwierdzili 3 bramkami . Nasza drużyna zagrała po kontratakach , trzykrotnie Adam Grabowski był w dobrych sytuacjach ale obrońcy zdążali z zablokowaniem strzału . Rywal miał ogromna przewagę w środku co skrzetnie wykorzystał . Już za 2 dni w sobotę 30 sierpia o 16.00 okazja do poprawy dla chłopaków na niewygodnym boisku w Bezledach .