Porażka z Mikołajkami !!!

W niedzielne popołudnie graliśmy w Mikołajkach z Kłobukiem . Pierwsi zagrożenie stwarzają gospodarze , jednak nie udaje im sie pokonać Emila w bramce . W kolejnych minutach to nasza drużyna prowadziła grę ale niewiele z tego wynikało , gdyż niepotrzebnie większość akcji wyprowadzaliśmy indywidualnie . Pod koniec pierwszej połowy Kłobuk wyprowadził  dwie kontry po naszych stratach , w pierwszej się obroniliśmy natomiast przy drugiej  Emil wybił pod nogi jednego z gospodarzy , który bez namysłu oddał strzał , na nasze nieszczęście wyszło z tego idealne dośrodkowanie , po którym napastnik z Mikołajek strzela głową nad wysuniętym Emilem Dymkiem . Przed przerwą Adam Grabowski po solowej akcji wykłada na 5 metr piłkę do Mariusza Grabowskiego ale on za długo zwleka z oddaniem strzału i obrońcy wybijają mu piłkę .Do przerwy przegrywamy 1-0 . Drugą połowę rozpoczynamy od ataków , po jednym z nich Robert Cytrala podaje na 16 metr do Adama Grabowskiego , który płaskim strzałem doprowadza do remisu . Niestety  5 minut później w zupełnie niegroźnej sytuacji Emil Dymek fauluje jednego z gospodarzy i po pewnym strzale z "karnego" przegrywamy 2-1 . W kolejnych minutach próbowaliśmy odrobić stratę jednej bramki , najbliżej tego był Adam Sępczyński ale bramkarz Kłobuka z kłopotami broni jego uderzenie . Z każdą kolejną minutą atakowaliśmy coraz odważnie , jednak nie przekładało sie to na groźne sytuację z naszej strony , grając wyżej narażaliśmy się na kontry , dobre interwencje Rafała Sokołowskiego dawały nadzieje na korzystny wynik . Ambitna , pełna determinacji gra gospodarzy zniwelowała w końcówce nasze poczynania ofensywne i pozwoliła odnieść im pierwsze zwycięstwo  wiosną . Mecz był na słabym poziomie nie zabrakło w nim jedynie walki po której zasłużenie Kłobuk wygrał . Za tydzień okazja do zwiększenia dorobku punktowego , przyjeżdża do nas MKS Jeziorany , która wiosną sprawia opór w każdym meczu  . Zapowiada się ciężki mecz w sobotę 13 czerwca o 17.00 .