7 punktów w trzech meczach!!!

Wracamy po trzymeczowej przerwie w opisywaniu spotkań, Dwa tygodnie temu graliśmy z mocną drużyną Czarnych-Unia Olecko, spotkanie było przez większą część wyrównane, jednak to nasz super duet snajperów Mario i Jankiel w ostatnim kwadransie strzelają po bramce i wyjeżdzamy z 3 oczkami z Olecka .Przed tygodniem wszyscy dookoła dopisywali nam 3 punty,gdyż gościliśmy u siebie Pojezierze Prostki, które do meczu z nami nie zapunktowało w tej rundzie. Ambicja gości przy dość ospałej grze naszej drużyny , skutkowała tym, że Pojezierze zdobyło pierwszy punkt tego roku. Kolejny raz bramkarza rywali pokonał super duet napadziorów: 2 bramy Maria i jedna Jankiela. W telegraficznym skrócie doszliśmy do wczorajszej potyczki w hicie kolejki ze Śniardwami Orzysz. Zaczynamy idealnie, w drugiej minucie nacisnęliśmy gospodarzy, którzy tracą piłkę na 16 metrze dopada do niej Mario , mija bramkarza i podaje na 8 metr do Mateusza Nicewicza , który pewnie strzela na 1-0. Śniardwy mocno dążyli do wyrównania, nasza drużyna mocno się cofnęła. W kilku sytuacjach pachniało stratą bramki przez nasz zespół, w 18 minucie Marek Grabowski przy podaniu do boku trafia w nogi sędziego ,piłka zatrzymuje się na 22 metrze dopada do niej jeden z gospodarzy i piłka po silnym uderzeniu znajduje miejsce w naszej bramce.Od tego momentu mecz się wyrównał ,konsekwentnie grając w defensywie straszyliśmy rywali szybkimi kontrami. W 29 minucie Kamil Jankiewicz świetnie główkuje po wrzutce  Adama Grabowskiego i ponownie prowadzimy. W ostatnich minutach pierwszej połowy obie ekipy miały swoje sytuacje. Do przerwy prowadzimy 2-1. Początek drugiej połowy to spokojna gra, około 60 minuty gospodarze zaczęli grać bardzo wysoko, przez co mieliśmy mnóstwo miejsca z przodu, Przechwyty Sosa i Chmiela co chwilę inicjowały nasze kontry. Wszystkich sytuacji , jakie sobie stworzyliśmy nie sposób opisać ,dlatego Janki wrzuci obszerny filmik.Kontrolując przebieg meczu w drugiej połowie , strzelamy jeszcze(albo tylko) dwa gole: Mario dobił uderzenie Jakuba Kalisza , a Jankiel strzelił do pustaka po asyście Adama Grabowskiego.W doliczonym czasie Sokół fauluje w "16" i gospodarze na otarcie łez strzelają z karnego na 2-4. Wygrana pozwoliła wskoczyć nam przynajmniej na 1 dzień na 3 lokatę, a już za tydzień 13 maja o 17.00 bezpośredni bój o miejsce na podium z Łyną w Sępopolu. Zapraszamy kibiców na to spotkanie.