Nieskuteczni ze Szczytnem !!!

Po dwóch wygranych ( z Knopinem i Kruklankami ) zmierzyliśmy się z SKS Szczytno . Goście tracili do naszej drużyny przed tym meczem 5 punktów . Od początku meczu zespół Wilków posiadał optyczna przewagę , częściej gościliśmy pod polem karnym gości ,w sytuacjach pod bramkowych brakowało nam dokładności . Uderzenia Mariusza Bandurowa i Adama Grabowskiego minimalnie minęły słupek bramki przyjezdnych. Zawodnicy ze Szczytna zagrożenie stwarzali jedynie po stałych fragmentach gry . Do przerwy bez bramek . Po zmianie stron dalej nasza ekipa nadawała ton grze. Akcje oskrzydlające powodowały " kotłowanie" się w "16" gości . Niestety nasze strzały albo były za lekkie albo niecelne. Wejście juniora Jakuba Kalisza rozruszało nasze poczynania ofensywne , jednak tego dnia nikt z gospodarzy nie potrafił znaleźć sposobu na bramkarza przyjezdnych. W 86 minucie jedna z nielicznych składnych akcji SKS-u kończy się bramką. W ostatnich minutach nie udaje nam sie ,  pomimo prób, doprowadzić do remisu . W następnej  kolejce zagramy z Falą w Warpunach , wszyscy w głowach mamy pechową porażkę jesienią u siebie 2-3 , W Warpunach zagramy o pełną pulę , chcemy powiększyć swój dorobek punktowy . Kibiców zapraszamy w sobotę 21 maja o 16.00 na mecz .